Rýchly kontakt

Telefón
0903 770 687

Edit Template

Copywriting – texty na mieru

copywriting

Toto je vaše miesto pre získanie najkvalitnejšieho a efektívneho copywritingu! Ak hľadáte slová, ktoré vás vystihujú, presvedčujú vašich zákazníkov a posúvajú vaše podnikanie vpred.

Naša spoločnosť sa špecializuje na copywriting pre rôzne účely – od webových stránok a blogov po firemné prezentácie a marketingové kampane. Naši skúsení a talentovaní copywriteri majú jediný cieľ: pomôcť vám vyniknúť v rámci preplneného online sveta a prilákať viac zákazníkov.

Aké služby poskytujeme

Naše pero sa mení na zlatý nástroj a slová získavajú nekonečnú silu. Ak hľadáte jedinečný a pútavý obsah, ktorý premení váš biznis na nezabudnuteľný príbeh, sme vám k dispozícii.

ico-w1

Tvorba webového obsahu

Napíšeme texty pre webové stránky, vrátane domovskej stránky, o nás, služieb, produktov a kontaktných stránok. Cieľom je prilákať pozornosť návštevníkov, informovať ich o produktoch alebo službách a podnietiť ich k akcii.

ico-w2

Blogové články a PR články

Spojte sa s vašou cieľovou skupinou prostredníctvom informačne bohatých blogov a článkov. Naši písací majstri spoja svoje slovné umenie s odbornosťou, zvýšia vašu autoritu v odvetví a viditeľnosť vo vyhľadávačoch.

Copywriting pre reklamy

Špecializujeme sa na tvorbu reklamných textov pre online reklamy, sociálne média, bannerovú reklamu a ďalšie formy digitálnej reklamy. Ich cieľom je prilákať pozornosť cieľovej skupiny a podnietiť ju k nákupu alebo akcii.

ico-w4

Tvorba emailov a newsletterov

Vytvárame pútavé emailové kampane a newslettery, ktoré udržiavajú záujem zákazníkov a informujú ich o novinkách, akciách a dôležitých udalostiach.

Prezentácia a propagácia

Skladáme texty pre firemné prezentácie, brožúry, letáky a iné propagačné materiály, ktoré posilňujú firemnú identitu a informujú o produktových alebo služobných ponukách.

ico-w3

SEO copywriting

Táto služba sa zameriava na tvorbu obsahu, ktorý je optimalizovaný pre vyhľadávače. Copywriteri do textov zapracúvajú relevantné kľúčové slová a SEO stratégie, čo pomáha zlepšiť pozície webových stránok vo vyhľadávačoch.

Prečo my?

 • Rôznorodosť

  Naši copywriteri sa dokážu prispôsobiť rôznym odvetviam a štýlom písania.

 • Unikátnosť

  Každý text, ktorý vytvárame, je originálny a šitý na mieru vašim potrebám. Nikdy nekopírujeme obsah a vždy sa snažíme priniesť nový, zaujímavý prístup.

 • SEO optimalizácia

  Vieme, aký dôležitý je organický internetový marketing, a preto do našich textov implementujeme správne kľúčové slová a SEO stratégie, aby váš obsah dosiahol vyššie pozície vo vyhľadávačoch.

 • Dôkladnosť

  Pristupujeme ku každému projektu so starostlivosťou a dôkladnosťou. Venujeme pozornosť detailom a zabezpečujeme, že každé slovo má svoje miesto.

 • Dodacia lehota

  Vieme, že čas je cenný, a preto sa zaväzujeme dodržať stanovené termíny. Dohodnuté texty budú hotové včas.

copywriting8

Cenník

Tvorba webového obsahu 30 €
Cena za jednu stránku.
Tvorba webového obsahu pre Firemný web BIZNIS 80 €
Hlavná stránka + 4 podstránky. Cena celkom.
Tvorba webového obsahu pre Firemný web PROFI 150 €
Hlavná stránka + 8 podstránok. Cena celkom.
Blogové články 30 €
Napíšeme blogový článok podľa vášho zadania. Cena za 1 A4 normostranu.
PR články 50 €
Buďte o krok vpred pred ostatnými a budujte trvalé vzťahy so svojimi zákazníkmi vďaka výnimočným PR textom, ktoré prinesú vášmu podnikaniu nový rozmer. V cene je analýza vášho podnikania a nastavenie kľúčových slov pre spätné odkazy na vašu web stránku (SEO). Cena za 1 A4 normostranu.
Marketingové texty 50 €
Texty pre rôzne marketingové kampane. Reklamy na sociálnych sieťach a pod. Zadajte dopyt pre bližšie stanovenie ceny. Cena od ...
Tvorba emailov a newsletterov 50 €
Texty pre emailové kampane a newslettery o novinkách, akciách a dôležitých udalostiach. Zadajte dopyt pre bližšie stanovenie ceny. Cena od ...
Zdieľajte našu webovú stránku na sociálnych sieťach
team1

Chcete dosiahnuť nové úspechy vo svojom podnikaní?

My vieme, ako vám pomôcť. Kontaktujte nás hneď teraz pre viac informácii.

Digitálne štúdio Edu.Studio je členom skupiny EDU-LAND

Služby

Videoprodukcia

Newsletter

Zaregistrujte svoju adresu na odber newslettera. 

Copyright © 2023 Created with Edu.Studio