Chcete sa niečo opýtať? Volajte +421 903 770 687 alebo píšte info@edu-studio.sk

Naše služby

Ak hľadáte profesionálne riešenia pre svoju firmu, ste na správnom mieste. Naša firma sa špecializuje na tvorbu webových stránok, grafický dizajn, tvorbu firemných videí a tvorbu textov, čo znamená, že sme pripravení splniť všetky vaše digitálne potreby na jednom mieste.

Tvorba web stránok

Naše skúsené a inovatívne tímy dizajnérov, vývojárov a kreatívnych profesionálov sú pripravené pretransformovať vašu predstavu do úchvatného a funkcionálneho webového dizajnu.

Grafický dizajn

Súčasťou našej ponuky je aj grafický dizajn, ktorým dokážeme vytvoriť jedinečný a nápaditý vizuálny prejav pre vašu značku. Predstavte nám vašu výzvu a my sa hneď pustíme do práce na vytvorenie grafického dizajnu, ktorý vás nadchne a pomôže vám dosiahnuť váš úspech.

Copywriting

Vytvoríme vám kvalitný obsah, ktorý vás odlíši od konkurencie. Od tvorby účinných reklamných kampaní, predajných textov, nadchádzajúcich blogových článkov až po PR články. Toto je vaše miesto pre získanie najkvalitnejšieho a efektívneho copywritingu! Ak hľadáte slová, ktoré vás vystihujú, presvedčujú vašich zákazníkov a posúvajú vaše podnikanie vpred.

Video produkcia

Vitajte v úžasnom svete kreativity a profesionálnej video produkcie! V našej dynamicky sa rozvíjajúcej firme sme vášniví tvorcovia, ktorí sa špecializujú na vytváranie výnimočných ...
Máte akékoľvek otázky?

Máte akékoľvek otázky?

Kontaktujte nás: +421 903 770 687 │ info@edu-studio.sk