Rýchly kontakt

Telefón
0903 770 687

Edit Template

Služby

tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Vytvárame moderné a responzívne webové stránky s dôrazom na SEO optimalizáciu. Naša firma prináša kompletné riešenia pre vašu online prítomnosť - od dizajnu a vývoja až po strategickú SEO analýzu.

grafický dizajn

Grafický dizajn

Kreatívny grafický dizajn pre vašu unikátnu identitu. Od loga po marketingové materiály. Spoločne vytvoríme esteticky príťažlivý a profesionálny obraz pre vaše podnikanie. Posilnite svoj vizuálny dojem.

copywriting

Copywriting

Ponúkame profesionálny copywriting a tvorbu textov na mieru. Oslovte svoju cieľovú skupinu s pútavými blogovými a PR článkami. Získať kvalitný obsah je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Video projekcia

Ponúkame tvorbu reklamných videí všetkých druhov - animovaných, produktových, sketchových a ďalších. A to v akomkoľvek jazyku, ktorý potrebujete. Oživte svoju príbeh a oslovte svet!

UPOZORNENIE

V prípade, že vaše požiadavky na naše služby, napr. výrobu videa, animácie, grafiky a dizajnu porušujú platné zákony Slovenskej republiky, sú neetické, súvisia s hazardom alebo erotickými službami, nemôžeme ich prijať. Vyhradzujeme si právo odmietnuť takéto objednávky.

Zdieľať webovú stránku na sociálnych sieťach
team1

Chcete dosiahnuť nové úspechy vo svojom podnikaní?

My vieme, ako vám pomôcť. Kontaktujte nás hneď teraz pre viac informácii.

Digitálne štúdio Edu.Studio je členom skupiny EDU-LAND

Služby

Videoprodukcia

Newsletter

Zaregistrujte svoju adresu na odber newslettera. 

Copyright © 2023 Created with Edu.Studio